Flat Preloader Icon
Laster Arrangementer

« Alle Arrangementer

  • Dette arrangement har allerede funnet sted.

WEBINAR: Bærekraft i idé- og produktutviklingsfasen!

6 oktober 2022 kl. 18:00 - 19:00

Er det viktig å tenke på bærekraft allerede i idè og produktviklingsfasen?

Ja, alle bedrifter både store som små bør tenke bærekraftsstrategi i tidlig fase.
Vi trenger ikke flere produkter – vi trenger de riktige produktene!

På sikt vil det gjelde oss alle, ikke bare de store som det allerede settes krav til idag – enten på grunn av lovverket eller som underleverandører.

Så hvordan komme i gang – ikke minst ved utviklingen av produkter. I dette webinaret vil jeg gi en innføring i hvordan man kan tenke bærekraft på et tidlig stadie, og som en del av designprosessen.

Pernille Bache har lang erfaring med å jobbe med produktuvikling og ser hvor viktig det er å ha en bærekraftstrategi i tidligfase. I dette webinar vil hun vise dere hvordan dere kan tenke bærekraft allerede på ideutviklingsstadiet.

Hun tilbyr gjennom pernille bache DESIGN bedrifter med å se seg selv i et bærekraftperspektiv – finne muligheter for både bedriften og miljøet.

Pernille liker kreative utfordringer, uansett om det er nye produkter, konsepter eller prosjekter. Hun er opptatt av å utvikle gode produkter og gode redskaper for oppdragsgivere og sluttbrukeren.

Meld deg på via denne linken HER

NB: Dette arrangementet arrangeres av vår samarbeidspartner Start i Vestfold.

Detaljer

Dato:
6 oktober 2022
Tid
18:00 - 19:00

Arrangør

Sted

Webinar